baner

Oferta

Korzystając z własnych pomysłów, a także oferując Państwu nowoczesne rozwiązania renomowanych producentów, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, pragnących zaopatrzyć się w przydomową oczyszczalnię ścieków. To właśnie one stanowią podstawę naszej oferty, w skład której wchodzą również:

Stawiamy tylko na najlepsze technologie, w związku z czym wszystkie prezentowane biologiczne oczyszczalnie ścieków odznaczają się wysoką wydajnością działania oraz ekonomicznością. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli domów prywatnych, firm, hoteli, jak i jednostek samorządów terytorialnych – polecane rozwiązania sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. Biologiczne oczyszczalnie ścieków montowane są przez doświadczonych fachowców, a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Oczyszczalnia Delfin

Oferujemy Oczyszczalnie Delfin, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Prezentujemy różne rodzaje zestawów, dostosowane do potrzeb odmiennej liczby mieszkańców (od 6 do 100).

Oczyszczalnia Sotralentz

Działająca w hybrydowej technologii i łącząca procesy złoża biologicznego oraz osadu czynnego Oczyszczalnia Sotralentz to rozwiązanie ekologiczne, odznaczające się bardzo dużą skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń.

Oczyszczalnia ROTH Twinblock

Nowoczesna i wytrzymała Oczyszczalnia ROTH Twinblock przystosowana jest do nierównomiernych zrzutów ścieków. Składa się z 3 komór, w których zachodzą procesy oczyszczania – wstępne, biologiczne i wtórne.

Oczyszczalnia Ecoverde

Ta oczyszczalnia ścieków jest doskonała do ochrony lokalnych wód gruntowych, skutecznie redukując zanieczyszczenia. Jej wydajne działanie opiera się na procesach mechanicznych oraz fizyczno-chemicznych.

Oczyszczalnia Traidenis

Oczyszczalnia ścieków NV firmy TRAIDENIS opiera się na technologii niskoobciążonego osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Połączenie dwóch tlenowych technologii daje gwarancję wysokiej redukcji zanieczyszczeń oraz bezzapachowej pracy- oczyszczalnie te można montować nawet bardzo blisko domu.

Oczyszczalnia Kingspan

Przydomowe oczyszczalnie ścieków firmy Kingspan charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnością, trwałością oraz ekonomicznością. Idealnie nadają się wszędzie tam gdzie odprowadzenie ścieków do kanalizacji jest niemożliwe bądź ekonomicznie nieuzasadnione.

Zagospodarowanie wody deszczowej

Wodę deszczową można wykorzystać na wiele sposobów m.in. do spłukiwania WC, mycia samochodów, podlewania ogrodu. Gromadzenie deszczówki nadającej się do użycia może odbywać się zarówno w zbiornikach naziemnych jak i podziemnych a jej nadmiar można rozprowadzić dzięki tunelom bądź skrzynkom rozsączającym.

Pozostałe

Dzięki współpracy z wieloma producentami, firma HOME&SERVICE posiada szeroką ofertę urządzeń najwyższej jakości takich jak separatory tłuszczów, węglowodorów a także pompy wody oraz materiały PCV i wiele innych.

EKO FIRMA Przemysław Gruszka

ul. Boksycka 153A
27-415 Kunów
woj. świętokrzyskie

Tel. 502 709 520
Email: biuro@ekofirma24.pl

2013 - EKO FIRMA
Realizacja: strony internetowe Pro-Link