ekofirma
Tworzymy kompleksowo najlepsze rozwiązania od projektu poprzez produkcję, dostawę, montaż i i serwis biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków.
EKOFIRMA

To rodzinna firma działająca w branży budowlanej od blisko dekady. Z początku jej głównym profilem działalności była poprawa gospodarki wodno-ściekowej obszarów wiejskich poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju.

Wraz z upływem czasu i rozwojem firmy zakres świadczonych usług poszerzono adekwatnie do potrzeb rynku. Obecnie firma kompleksowo realizuje inwestycje w zakresie budownictwa jednorodzinnego począwszy od prac projektowych poprzez wykonawstwo, nadzór nad pracami budowlanymi. Ponadto zakład oferuje gotowe rozwiązania oczyszczania ścieków z gospodarstw domowych, domów wielorodzinnych, schronisk, małych hoteli i innych budynków użyteczności publicznej do 50 RLM. Dzięki sprawdzonej technologii dostarczamy urządzenia własnej produkcji w obszar całego kraju. Działamy zawsze kompleksowo, świadcząc usługi od początku do końca poczynając od projektu przez produkcję, dystrybucję gotowych rozwiązań aż po montaż wybranych przydomowych oczyszczalni ścieków. Na życzenie klienta świadczymy również prace eksploatacyjne wybudowanych obiektów oczyszczania ścieków.

Dzięki odpowiedniemu podejściu i przyjętym zasadom firma zatrudnia stałą kadrę wykwalifikowanych pracowników. Na każdym etapie realizacji stawianych celów, działamy w oparciu o wartości, które stanowią o sile i kulturze organizacyjnej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Ponadto EKOFIRMA świadczy kompleksowe usługi w zakresie prac brukarskich począwszy od prac projektowych przez roboty ziemne, wykonanie podbudowy oraz finalne wykonanie nawierzchni.
Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi marki Probst, Hunklnger czy Sima, wykonywane prace są w pełni zmechanizowane i realizowane w czasie znacznie krótszym niż przy użyciu tradycyjnych metod. Posiadamy nowoczesne maszyny budowlane, wyposażone w specjalistyczny osprzęt, który umożliwia ograniczyć koszty pracy a tym samym uatrakcyjnić naszą ofertę.
Dzięki jakości, nowoczesnemu podejściu i odważnym decyzjom EKOFIRMA realizuje ambitne projekty prywatne jak również z sektora publicznego .

Zapraszamy do współpracy .

Chcesz poznać koszt zakupu i montażu przydomowej oczyszczalni? Wypełnij nasz formularz i dowiedź się ile to kosztuje?
Made on
Tilda